Kafe Pije më të mirë

Këtu është një vështrim në disa nga pijet më të mira kafe se ju mund të gjeni në treg sot. Në krye të listës sonë është Keurig, Original donut shop rregullt, Medium Extra Bold, Pako K-Cup, 72 akuzë. Kjo është kafe që ka një shije të plotë-trashë. Ajo gjithashtu shije shumë të guximshme dhe ka një shije të shkëlqyer, si dhe. Një filxhan i kësaj pije të shkëlqyer kafe do të provojë të jetë me të vërtetë të shëndetshme.

Keurig, Medium Extra Bold

Keurig, Medium Extra Bold, është medium kafe rosto që është certifikuar për të qenë i drejtë. Sa për madhësinë numërimin, ajo vjen në gjashtë kartona, secila prej të cilave ka një duzinë paketat K-filxhan gjithsej shtatëdhjetë e dy pako K-filxhan në të gjitha. Nëse ju jeni një person që e do kupa e tyre në mëngjes e kafe apo edhe në qoftë se ju vetëm të pini kafe për të festuar një rast, ju do të duan këtë pije kafe.

San Francisco Bay OneCup

San Francisco Bay OneCup, 80 Vetëm shërbejnë coffees është një përzierje e të dyja Qendrore si dhe coffees Amerikës së Jugut. Kjo kafe do të ndihmojë për të pastruar larg mjegull tuaj në mëngjes. Kjo kafe ka një shije të plotë-trashë dhe kjo është gjithashtu e shkëlqyer balancuar. San Francisco Bay OneCup është gjithashtu në përputhje me çdo birrë Keurig K-Cup, si dhe me ndonjë compatible Brewer vetme shërbejnë. Megjithatë, ajo nuk mund të përdoret me zgjidhni brewers Keurig. Kur ju bleni këtë pije kafe ju do të ndikojë pozitivisht në jetën e mijëra njerëzve të cilët punojnë në ferma në pjesë të ndryshme të botës. Çfarë është më tepër, fasule kafe Arabica përdorura në këtë pije kafe janë më të mirë që ju mund të gjeni. Shkarko fund është se kjo pije kafe nuk është vetëm e madhe për të pirë, por edhe ajo është e paketuar në ambalazh biodegradable. Tani, kur ju të gëzojnë kafe tuaj të vetëm të shërbejë ju mund ta bëni këtë pa ndjenjë faji që ju jeni duke kontribuar në ndotjen.

Paketë kafe Model Varieteteve

Kur ju bleni kafe model Variacion paketë ju do të duan këtë kuti kafe si ajo i jep gota të ndryshme të kafe përditshme. Ju merrni dyzet ndryshme shërbejnë gota vetme e kafe me salcë nga mbi tetëmbëdhjetë markave të ndryshme. Pjesa më e mirë është se ju nuk merrni një markë kopjuar. Ju mund të përdorni këtë pije kafe me ndonjë birrë që është në përputhje me Keurig K-filxhan. Kur shitur, që ju të merrni për të blerë markave të ndryshme duke përfshirë edhe ato si i çmendur Kupat dhe Kupat Eko, si dhe një numër të markave të tjera të mrekullueshme.

Nespresso Variety Pack Capsules

Nespresso Variety Pack Kapsula është pija më e mirë kafe për këdo që ka punuar me vonesë ose që është e deri duke studiuar për një provim të ardhshme. Kjo kafe ju jep përvojën e fundit dhe do t'ju ndihmojë të qëndroni zgjuar dhe të mbeten të fokusuar për orë të tëra në fund pa pasur nevojë të shqetësuar se ju do të ndiheni të lodhur dhe dembel, ose vuajnë efekte anësore. Çdo kuti përmban dhjetë kapsula secila për një shije të ndryshme. Ajo është gjithashtu në përputhje me çdo lloj makine Nespresso dhe është jashtëzakonisht i përshtatshëm për t'u përdorur nga mesatare pijanec kafe.